8. 12. 2017

Zachovejte linii vzhledu místnosti

Je opravdu troufalé tvrdit o svém interiéru, že je dokonalý. Co vlastně takové slovo znamená souvislosti s bydlením? Znamená to snad, že už neexistuje žádná hranice, která by se dala překonat? Nebo se jedná o vkus člověka, který je absolutně nepřekonatelný? To znamená, že se všem návštěvníkům bude právě Váš interiér líbit? Rozhodně ne.

matné zásuvky

V případě bydlení tkví podstata dokonalosti pro každého člověka zcela jinde.
I Vy jste přesvědčeni, že Váš byt je dokonalost sama. Ale nemusí to být pravda. Může to být jen pravda relativní. Pokud se nebude návštěva u Vás cítit příjemně.

Podstatné je, že se v bytě cítíte dokonale uvolnění, spokojení Vy. Dokonalosti potom dosáhnete pouze tím, že dotvoříte své bydlení tím nejnepatrnějším detailem, jako jsou např. vypínače a zásuvky , které jsou v interiéru nenápadné, ale zároveň velmi potřebné a nenarušují celkový vzhled. Prostě do interiéru zapadnou, jako poklička na hrnec.
Díky výrobním a designovým řadám zásuvek a vypínačů unica colors si můžete dovolit experiment.

potřebný proud

  • Tvary a barvy vypínačů a zásuvek jsou sladěné tak, že se stávají právoplatným doplňkem každé domácnosti, která se chce přiblížit dokonalému bydlení.
  • Navíc jsou tyto sady navrhovány a vyráběny v různých barvách, ale hlavně tak, aby se dobře udržovaly v čistotě. To znamená, že neobsahují žádné zbytečné okrasné záhyby a zářezy, ve kterých se usazuje prach. A hlavně se nemusí špína odnikud dolovat speciálními předměty a prostředky.

vysunutá nabíječka

Není tedy problém zachovat styl interiéru při výběru schneider unica colors. Vždycky si vyberete, aby se Váš byt stal tím pomyslným dokonalým bydlením. Pomyslným proto, že nejde určit přesnou hranici takové dokonalosti. Ale to už víte. Hlavně na Vás záleží, v jakém bytě se budete cítit nejlépe. Jakým způsobem docílíte oné diskutabilní dokonalosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup