26. 12. 2021

Hledáte dobrou autoškolu?

Auta. Jsou prostě všude. Není se čemu divit – někde jsou spojení hromadnou dopravou opravdu tristní. Někde nejezdí autobusy nebo vlaky dokonce vůbec. Ale i lidé v těchto končinách potřebují jezdit do práce, do školy, na nákup, zkrátka kamkoliv. Mít doma auto a moct jet kdykoliv kam člověk potřebuje je dnes naprostým standardem v celé republice. Auto nám dokáže ušetřit spoustu času, který bychom jinak promarnili čekáním na spoj a poté delší cestou. Pokud i vy chcete jezdit autem, autoškola Praha vás provede celým výcvikem i závěrečnými zkouškami. Díky nám se stanete řidičem zkoušeným v tom největším českém provozu – v hlavním městě.

řidičský průkaz

Jak dlouho to potrvá?
Nic není hned, ale snažíme se svým žákům vycházet maximálně vstříc. Klasickou autoškolu u nás zvládnete absolvovat za zhruba tři měsíce za cenu 15 500 Kč, zkrácenou variantu za dva měsíce, která stojí 17 500 Kč.

V čem vás naučíme jezdit? Jsme klasická autoškola, tudíž můžeme provádět výcvik na motorky, osobní vozidla, ale i na přívěsy, nákladní auta a autobusy. Naučíme vás řídit všechno, co má víc jak dvě kola. Přišli jste o řidičák? Můžeme vám s jeho navrácením. Můžete s námi absolvovat kondiční jízdy, provádíme výcvik nových instruktorů autoškoly, pravidelná školení řidičů, instruktorů, zkrátka u nás najdete všechno, co se týče autoškoly a řidičáku.

řízení auta

Autoškola nemusí být jen stres a strach z jízdy v silničním provozu. Protože vás čeká výuka v největším městě, čeká vás zároveň výcvik v nejtěžším provozu. Pokud absolvujete autoškolu v Praze, můžete si troufnout jet vážně kamkoliv. Denně budete projíždět složitými křižovatkami, budete potkávat tramvaje, budete muset pracovat za jízdy s navigací, zkrátka ze začátku můžete mít pocit strachu a nejistoty. Toho se ale společně rychle zbavíme. chápeme, že pro začátečníky není pražský povoz jednoduchý. Nemusíte se ale bát, přistupujeme ke všem individuálně, všem se věnujeme naplno a pokud budete chtít rozšířit řidičák, určitě se k nám rádi vrátíte.