28. 2. 2022

Vaše vlastní hřiště

Mají si vaše děti kde hrát? Máte zahradu, ale něco tam ještě chybí ke spokojenosti vašich dětí? Zařiďte jim na zahradě místo pro děti https://www.goodjump.cz/zahrada-pro-deti-od-jara-do-podzimu. Děti na zahradě potřebují mít kde se vyřádit, zabavit a hrát si. S doplňky, které nabízí firmy goodjump to bude snadné.

děti na trampolíně

Ať už máte klidné či velmi aktivní děti, od nejútlejšího věku ocení domácí pískoviště. A jeho pořízení má pro vás i dítě samé výhody. Děti se s pískem snadno zabaví, nabízí jim nepřeberné množství možností, jak vyjádřit svou kreativitu, vždyť písek nejsou jen bábovičky, ale také hrady, silnice, kreslicí či psací plocha, prodejna zmrzliny, divadlo i sportoviště. Veřejná pískoviště na hřištích však bývají nedostatečně chráněna před znečištěním například zvířaty. Tomu se dá snadno zabránit pískovištěm s poklopem. A tato domácí pískoviště nemají jen to, poklop se dá přeměnit do dvou pohodlných laviček, na kterých můžete sedět i vy. Jsou dřevěné jako celé pískoviště a odolají rozmarům počasí.

bábovička z písku

Děti také milují klouzačky. Vyberte si barvu a rozměr a zabudujte ji na zahradu. Děti budou v pohybu, na čerstvém vzduchu a pod dohledem.

Co je ale nejoblíbenější atrakcí na dětském hřišti? Trampolína! Malá, velká, jakákoli. Radost z pohybu, skoků a “létání” se slovy dá jen těžko vyjádřit. Děti vás za pořízení trampolíny odmění svou radostí a šťastně prožitými chvílemi. Trampolíny lez samozřejmě pořídit s ochrannou sítí, která je pro bezpečné řádění vašich dětí velmi důležitá. Bezpečnost trampolín zajišťuje také správné ukotvení, které trampolínu, ale hlavně vaše děti na ní, chrání před převrácením či jinými neočekávanými pohyby. K většímu pohodlí si můžete na zahradu přibrat také některý ze sedacích vaků, ze kterého budete mít odpočinkový výhled na rozzářené oči vašich spokojených potomků či jejich kamarádů.