6. 5. 2023

Tři tipy pro tvorbu vlastních stránek

Nejprve, než se opravdu pustíte do tvorby vlastních webových stránek, si promyslete, zda opravdu budou někomu přínosem, a že je minimálně potřeba do prezentace věnovat čas, abyste je nejen vytvořili, ale i nadále aktualizovali, protože jinak je nebude navštěvovat už vůbec nikdo.

kódování webové stránky


        Promyslete si řádně strukturu

Pokud tedy máte toto rozmyšleno dobře a víte, co na stránkách budete prezentovat, určitě se vrhněte na plánování. Musíte si rozhodně dobře naplánovat strukturu webu, abyste před zahájením práce věděli, jaké rubriky bude mít právě váš web a jak budou mezi s sebou jednotlivé stránky propojené. Pro návštěvníka musí být stránky přehledné a jednoduché.


        Musíte umět HTML jazyk?

Právě proto je nyní tak jednoduché poskládat si vlastní webové stránky. Není totiž potřeba v dnešní době tento jazyk znát. Existují totiž editory, které jsou určeny pro úplné laiky a začátečníky. V takových editorech si poskládáte stránky v grafickém prostředí a vůbec nemusíte vidět ani písmenko ze zdrojového kódu. Pokud však chcete se svým webem pracovat dále a zajímá vás problematika tvorby webových stránek, určitě je dobré při změnách v grafickém prostředí sledovat i změny ve zdrojovém kódu, abyste pochopili, jak HTML funguje.


        Stránky je důležité prezentovat

Pokud jde o hodnotu stránek, měří se vždy kvalitou obsahu a počtem odkazů, které se na ni vážou. A protože i vy chcete, aby váš web někdo našel, je potřeba zaregistrovat web do našich i zahraničních katalogů. Bez registrace vás totiž najdou uživatelé, kteří vás budou hledat, ale není to příliš praktické a ochudíte se tak o velkou řádku rybiček plavajících v rybníku jménem internet.
stůl programátora

Registrace do katalogů je jednoduchá a pokud nemáte komerční stránky a nepotřebujete mít zvýhodněné pozice v rubrikách, je většinou taková registrace zdarma,

Samozřejmě můžete vlastní web prezentovat i tak, že si s jiným webem vzájemně sdílíte odkazy nebo si na hodně navštěvovaných webech prostě místo pro odkaz na váš web zaplatíte. Samozřejmě můžete využívat i sociální sítě a další cesty k tomu, abyste svůj web zprofanovali.

Takže směle do toho a půl je hotovo!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

written by - Posted in Www