21. 6. 2021

Šaty, které vám budou slušet

1. Dlouhé šaty

Dlouhé šaty jsou často opomíjené, dlouhé roky nebyly moc v módě ale v posledních letech se s nimi roztrhl pytel. A proč ne? Jsou pohodlné, mohou být opravdu krásné a navíc se nemusíte stydět za nedostatky, které lehce zakryjí. Skvěle se kombinují s kabelkami, nebo třeba s kvalitním, krásným slamákem. Jedná se o letní hit, který vynosíte jak do města, tak na pláž či nákupy. Prostě dokonalý kousek, který náležitě vynosíte.

bílé šaty

2. Polodloluhé šaty

Midi délka je moderní, ale nesluší každé. Jsou ženy, kterým prostě střední délka sukně pod kolena nesluší a měly by zvolit spíše délku těsně nad kolena, která je mnohdy lichotivější. Ať se rozhodnete pro polodlouhé šaty v délce pod kolena nebo nad kolena, volte spíše lehké vzdušné materiály, které nebudou táhnout šaty dolů. Na střední délku šatů se hodí spíše lehký materiál, který šaty provzdušní a neubude vám v něm takové horko. Šaty ve středních délkách se nosí i na podzim a v zimě ale především v úpletových a pletených variantách, kdy jsou teplé.

žena s balonky

3. Krátké šaty

Krátké šaty jsou doménou především mladých žen, mnohdy je ale neumí nosit a šaty tak působí příliš vulgárně. U krátkých šatů si hlídejte jejich délku, aby nebyly příliš krátké a neukazovaly příliš moc kůže, nebo něčeho jiného. Pokud budete volit krátké šaty, pak se zaměřte především na volbu materiálů, aby vám byly příjemné a také na to, aby se vám šaty třeba nevyhrnovaly.

Do krátkých šatů patří i šaty tunikové, které mohou být opravdu elegantní, chce to ale dobře kombinovat a opět si pořádně hlídat délku šatů.

Šaty a sukně jsou opravdu skvělou variantou, jak si užít svoji ženskost, kterou můžete kvalitními šaty opravdu podtrhnout. Nebojte se to v létě roztočit a ukázat, že jste taky žena, která se ráda nosí. Zkuste třeba šaty z mušelínu nebo lnu. Budou lehké, vzdušné a velice příjemné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup