21. 11. 2021

Kvalitní zubní klinika

Každý z nás by se měl o své zuby starat tak, aby nám vydržely celý náš život. Zuby jsou důležité během celého života, a pokud nechcete ve stáří jíst pouze kašovité jídlo, měli byste se o ně starat co nejlépe. Péči je radno hlídat i u malých dětí, aby se kazy nepřenesli na dospělé zuby a aby byl chrup neustále v pořádku. Základem je čistit si zuby 2 krát denně a to i mezizubním kartáčkem. Pokud jste také nikdy nebyly na dentální hygieně, je ten nejvyšší čas, jí navštívit.

dentální hygiena

Dentální hygiena Praha, je už v dnešní době úplně normální zákrok, který se provádí před jakýmkoliv jiným zákrokem. Díky němu se odstraní všechen zubní plak, zažloutnutí zubů, ale také budete mít čisté mezizubní spáry a zubař se tak snáz dostane k zubu. V dnešní době už Vás zubař ani nepustí k zákroku, pokud předtím nepůjdete na hygienu. Má to také své důvody, zákrok se pak dělá mnohem lépe a zubař se k zubu mnohem lépe dostane. Nemusíte se však bát, dentální hygiena není žádná hrozná věc a v průměru trvá zhruba 30 minut. Navíc, je dentální hygiena naprosto bezbolestná a nemusíte tak mít strach.

dentální hygiena

Pokud jste nikdy nebyly na klinice v Praze, tak se můžete nově registrovat online. Také se můžete online nahlásit na den prohlídky a také na daný čas. Klinika nově přijímá pacienty bez rozdílu věku a můžete tak registrovat celou rodinu. V ordinace se nečekají žádné fronty, ale jdete přímo na stanovený čas k zubaři. Také jdou zde některé zákroky hrazené pojišťovnou a to pokud, jste u státní pojišťovny. Spolupráce je však i s některými nestátními a celý seznam najdete na jejich internetových stránkách. Samozřejmostí jsou kvalitní zubaři, kteří mají dlouholetou praxi a zkušenosti.

Pokud tedy nemáte momentálně zubaře a nutně potřebujete obnovit Vaše zuby, tak se obraťte na tuto kliniku. Nebudete litovat a opět budete mít Vaše zuby čisté a zářivé.