5. 7. 2018

Finančně výhodná střecha nad hlavou

Na narozeninové oslavy, na prezentaci výrobků na různých reklamních akcích i například jako prodejní stánek je vhodné zastřešení pomocí moderních přístřešků, které disponují řadou nesporných výhod. Jedním z druhů, které jsou velice oblíbené, jsou takzvané nůžkové stany.

stánky

  • Jedná se o dokonalý produkt pro klienty, kteří potřebují rychle a finančně nenáročně zastřešit určitou plochu.

Stále větší zájem o tyto praktické a moderní konstrukce vede výrobce ke stálému zdokonalování a vylepšování. Jednou z vítaných inovací je nahrazení plastových spojů hliníkovými. Což logicky zlepšuje vlastnosti celého výrobku. Zejména pak mechanickou odolnost celého stanu. Tyto přístřešky se většinou vyrábějí ve třech možných variantách. Liší se v mnoha ohledech, tudíž si mezi nimi vybere opravdu každý zájemce. Všechny stany disponují jednou důležitou vlastností – dají se pohodlně a bezpečně výškově nastavit. Střecha i bočnice jsou vyrobeny ze silné, a proto nepromokavé látky – z polyesteru. Nejmenší variantou je Mitkotent Classic. Profil nohy má průřez třicet krát třicet milimetrů. Příčně vyztužené nůžkové profily, které pevně spojují horní část konstrukce, mají rozměry třicet krát patnáct milimetrů.

Instalaci zvládne i malé dítě

Vylepšení tohoto stanu se týká především snadné instalace osvětlení nebo vytápění. Je tedy zřejmé, že se dají využít opravdu v každém ročním období i počasí.

cirkus

  • Zvedání nebo spouštění stanu je velice jednoduché. Stačí použít speciální tlačítko, které se nachází uvnitř nohy stanu.
  • Střecha se dá dokonale napnout za pomoci pružiny, která se skrývá uvnitř stožáru.
  • Stěny se jednoduše pospojují suchými zipy.

Tento druh stanu je vhodný k zastřešení plochy od čtyř do osmnácti metrů čtverečních. Tato verze je odolná i vůči silným poryvům větru. Což znamená až do padesáti kilometrů za hodinu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup