19. 2. 2021

Angličtina světem vládne

Angličtina vládne světem. Bývaly doby, kdy se naše vnučky a vnukové na základní škole učili jen ruštinu, v menších případech mohl nastoupit i německý jazyk, ale o angličtině si děti tehdy mohly nechat jen zdát, protože povinným cizím jazykem byla řeč našich východních sousedů. Kdo měl přece jen nadané dítě, mohl volit přestup do jazykových tříd. Tato doba je už naštěstí za námi a naše malé děti mohou navštěvovat dokonce i anglické mateřské školky, respektive mateřské školky, kde se již od mala učí angličtinu. Pro děti je vše připravováno formou hry a zábavy a jak je známo, děti jsou velmi učenlivé a právě v tomto věku jim jde učení velmi lehce a snadno. Děti jsou jako houby – neustále nasávají nové a nové vědomost a dokážou je snadno zpracovat.

dítě angličtina

A máte-li takové schopné a jazykově nadané dítko, pokračujte v jeho úsilí a talentu. Nemá-li se vaše dítě doma s kým bavit v angličtině, přihlaste ho o prázdninách na anglický tábor s výukou anglického jazyka. Ale pozor! Nejedná se o klasickou výuku, protože té mají děti ve škole až nad hlavu, ale jedná se o výuku formou her, veselí a se spoustu nabitého zajímavého a pestrého programu. Na jazykovém táboru se pracuje se zážitkovou angličtinou, to je taková forma, která podchytí všechny děti a budou se chtít neustále zlepšovat. Konečně budou mít mezi sebou kamarády, se kterými se mohou bavit v angličtině a vzájemně se přetahovat, kdo zná více slovíček.

učit se anglicky

Dozor nad dětmi budou mít zkušení lektoři a profesionálové, protože naši lektoři učí na školách anglický jazyk nebo učí přímo na jazykových školách. Stejně tak máme mezi sebou i cestovatele, kteří angličtinu ovládají jako když bičem mrská a nad to dokážou děti zaujmout vyprávěním zážitků, které zažili na svých putováních. Mezi vyučujícími nechybí ani rodilí mluvčí! Děti se učí angličtinu formou zábavy při táborových hrách a získají spoustu nových vědomostí a zároveň tipy na zlepšení. Odvezou si z tábora nejen nová uzavřená kamarádství a spoustu znalostí, ale také chuť pokračovat v angličtině.