19. 3. 2017

Skvělý nápad, který se chytl teprve nedávno!

Jednoduché, snadné, lehce použitelné, moc to nestojí a ještě máte k tomu ohřev vody zadarmo. Proč to člověka nenapadlo už dávno, dát sprchu ven, aby ji navíc nahřívalo sluníčko, a vy jste tak nepotřebovali žádnou energii na ohřev vody, čili ještě navíc ušetříte, protože nemusíte vydávat žádnou energii a máte příjemně teplou vodu na osvěžení venku na zahradě za domem nebo třeba i před ním.

Zahradní solární sprcha je velice milý a vynalézavý způsob, jak si můžete na kousek volného prostoru kolem vašeho domu instalovat tuto chytrou věcičku.
Bohatě k tomu postačí, když máte přívod vody a kousek volného místa na volném a slunném prostoru na zahradě a můžete si ji zde postavit. Pokud bude stát na sluníčku, tak máte ohřev vody zadarmo! Tělo této sprchy se nahřívá a teplota vody může dosahovat až krásných 60 stupňů Celsia. Ovšem samozřejmě, že na vás nevystříkne najednou horká voda, každá sprcha je regulovatelná, takže si přidáte trochu studené a najdete si svou optimální teplotu, která je pro vás příjemná.

Nejenom zvířátka se v létě rády osvěží venku příjemnou vodou

I. Jsou vhodné k bazénům, kdy se můžete jít trochu opláchnout před vstupem do bazénu, protože ze sebe alespoň smyjete nežádoucí nečistoty, prachy, pyl a všechno ostatní, díky tomu pak také ušetříte na chemii do bazénu, protože tam nebudete nosit tolik špíny, i když si řeknete, že nejste špinaví, tak opláchnutí před vstupem do bazénu je opravdu výborná věc, nehledě na to, že tělo už se pomalu připraví a zredukuje. Využít sprchu však také můžete na konci po koupání, jakmile z bazénu vylezete ven a chcete ze sebe smýt zbytky chloru.

II. Také můžete použít tuto variantu i na různých zahradách u chatekči jenom tak u jakéhokoliv domu, kde se rádi v horkém letním dni osvěžíte. Děti zde mohou dovádět v plavkách a sem tam se nechat opláchnout a budete mít i o zábavu postaráno. Můžete to také využít na zahradách místo klasické sprchy. Jistě přijde vhod právě tato možnost.