28. 8. 2023

Pečujte o svoje oči


Mezi módní doplňky se řadí spousta věcí – od pásků přes tašky až po pokrývky hlavy. Některé z nich mohou plnit i jinou funkci než jen ozdobnou. Jsou to například sluneční brýle, které mohou skvěle doplnit outfit, ale také mohou chránit naše oči. Přesto je nosí jen malé procento populace. Jejich dlouhodobé nenošení může způsobit vážná onemocnění, která se i v dnešní době léčí jen velmi obtížně. Zra bychom měli chránit nejen venku, ale i doma.

žena brýle

Všichni denně přicházíme do styku s modrým světlem. Je to světlo, které vylučují obrazovky televizí, počítačů i mobilních telefonů. Mají na nás větší vliv než bychom si mohli myslet. Kvůli mim se nám hůře usíná a mohou dokonce způsobovat nespavost. Problémem mohou také být záněty spojivek a další onemocnění očí, protože u obrazovek někteří trávíme celé hodiny každý den. Ale jen málokoho napadne, že by měl svoje oči chránit i doma nebo v práci. K tomuto účelu se skvěle hodí brýle proti modrému světlu bez dioptrií, které mohou nosit i ti, kteří nenosí běžné dioptrické brýle.

brýle v krabici

Proč nosit brýle a jaké mít doma?
Brýlí bez dioptrií existuje hned několik. První z nich chrání oči před vlivem modrého světla, a další jsou například sluneční. Ty jsou velmi důležité už od útlého věku, protože sluneční záření naše oči poškozuje po celý rok. V létě je záření nejintenzivnější, a proto bychom všichni měli nosit sluneční brýle alespoň v létě. Sice na nás působí sluneční záření i během zimy, ale kvůli vysoké zátěži přes léto jsou kvalitní sluneční brýle takřka nutností. Spoustu kvalitních slunečních brýlí i ty proti modrému světlu najdete u nás. Vyberou si u nás muži i ženy, a můžete si přikoupit i pouzdra, která by rozhodně u vašich brýlí neměla chybět. Díky pouzdru zvýšíte životnost brýlí, protože je ochráníte před poškozením i zničením. Noste brýle, které mohou doplnit váš outfit a nijak nenaruší váš styl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup