11. 5. 2020

Ochrana automobilu


Spousta z nás jezdí každý den autem, a proto dbejte na jeho dobrý technický stav. Pokud můžete, tak ho rozhodně nenechávejte stát nezabezpečené na ulici.

Ochrana automobilu

Zabezpečení

Bohužel i u nás se poměrně hodně kradou auta, a proto si řekneme, jak takové krádeži co nejvíce zabránit a našeho čtyřkolového miláčka chránit v bezpečí. Hodně lidí nemá možnost mít vlastní garáž, s čímž se riziko ještě mnohem více zvyšuje. Základním vybavením je určitě alarm, protože většina amatérů při krádeži používá hrubou sílu. Když začne vůz hlasitě houkat, tak si zloděje okamžitě všimnou všichni kolemjdoucí a zloděj se dá na útěk.

zaparkované auto

Ovšem je spousta vychytralejších zlodějů, jenž mají už pokročilejší metody a kradou v odlehlých lokalitách. Klasickým prvkem je zámek na volant, který naprosto znemožní s ním, jakkoliv manipulovat. Pokud vůz bude stát někde delší dobu, tak není na škodu vůz udělat nepojízdný například odpojením startovacích kabelů. Nepojízdný vůz zloděje většinou odradí, protože není čas ho opravit. Na škodu není ani sledování vozu přes GPS, abyste vždy věděli, kde se nachází.

Parkování

Nejvhodnější je samozřejmě schovat vůz do dobře zabezpečené garáže, ovšem tuto možnost nemá každý. Pokud máte na zahrádce či dvorku alespoň malý prostor, pak bohatě postačí levný přístřešek na auto Pergoly Trutnov. Ten ochrání před deštěm, krupobitím, sluncem a mnoha dalších faktorů, jenž automobilu škodí. Nejvíce to poznáte na laku, kdy stačí srovnat garážované auto a to, jenž stojí každý den jen tak na ulici. Samozřejmě na auto nenapadá ani sníh. Tyto přístřešky se často vyrábí i pro dva automobily, což je ideální zejména pro rodiny. Vše je z pevné dřevěné konstrukce, jenž stačí pouze natírat, což zajistí dlouhou životnost. Potom už jen stačí zvolit vhodnou krytinu. Potěší Vás jistě zajímavá cena, a především lehká montáž, kterou nezabere moc času.

dřevěné trámy

Můžete využít i speciálního gravírování do dřeva, takže na přístřešku bude originální nápis či číslo podle Vašeho přání. Pevnost celé konstrukce je zajištěna kvalitním materiálem.