5. 8. 2021

Mobilheim Willerbury

Sháníte mobilheim a nevíte, kde ho sehnat? Zdají se vám ceny mobilheimů přemrštěné? Pak byste se měli podívat na tuto nabídku, kterou nabízíme v tomto článku. Tak se pohodlně usaďte a přečtěte si naši nabídku.

Tento mobilheim se přesněji jmenuje Willerby Canterbury Top-mobilnidomy… Rozměry mobilheimu jsou 12 m x 3, 7 m (tedy celkem 44, 4 m2).

Má dva pokoje. Mobilheim je použitý. Stojí přesně 319 000 korun.

architektura

Když přijdeme blíže k mobilheimu, vidíme jeho světle zelenou fasádu s proužkováním. Je to opravdu pěkná barva. Po příchodu do mobilheimu můžeme jako první vidět obývací pokoj, ve kterém můžeme jako první tři velká prostorná křesla (v bílo-béžové barvě). Je zařízený nemoderně, ale to vůbec nevadí, protože i tak je elegantní. Jako další zde můžeme vidět prostorný dřevěný stolek se čtyřmi dřevěnými židličkami. Jako další součástí mobilheimu je kuchyně, která je celá vybavená dřevěným nábytkem. Jsou zde i šuplíky, do kterých se dává různé koření, věci na vaření a tak dále. Pokud půjdeme dále, jako další místnost v mobilheimu můžeme vidět ložnici, ve které je jednolůžková postel, do které se bohužel vleze jen jeden člověk.

obývací poko

Postel má žluto-zeleno-modrou barvu. V ložnici je také velké zrcadlo na skříni, které je velkou výhodou. Můžete se na něj podívat, když se někam rychle chystáte a nemáte moc času. V ložnici jsou i modré závěsy, které jsou kratší. Potom zde máme ještě dřevěný větší stůl, který vypadá velice elegantně. Jako další je zde koupelna s velkým umyvadlem. V koupelně je také velká prostorná vana, která je velkou výhodou, protože většina lidí má spíše raději vanu než sprchový kout. Součástí koupelny je i toaleta a jsou zde i dřevěné úložné prostory… Na ukládaní různých věcí (pasty, různé prostředky na čistění). Celý mobilheim je velice prostorný a je velice výhodná investice.