27. 8. 2018

Do sedacích vaků se zkrátka zamilujete

Není to zase tak dlouho, co si našly cestu do našich domácností. Je to moc dobře, protože takový vak je skvělý společník pro dokonalý odpočinek, který zkrátka potřebuje každý z nás. Navíc je praktický jak pro svoje možnosti používání, tak pro jednoduchou údržbu. Velká nabídka šitých vaků nejednomu zamotá hlavu, jaký si vlastně vybrat. Nádherné provedení z dvoubarevného materiálu, například těchto vaků, https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo se dá vhodně sladit s designem bytu. Dále jsou v nabídce různé velikosti, aby je mohly používat děti, ale i dospělí.

kůže

Jak lze vaky použít?
1. Práce je s nimi velmi jednoduchá, díky popruhům, které se dají lehce odstranit, lze během chvíle vytvořit pohodlné křesílko, kterému můžeme vytvarovat opěrky.
2. Rozložením do vodorovné polohy máme rázem měkkou podložku na ležení. Snadno se tvaruje podle váhy těla, takže se vlastně na ní dá příjemně odpočívat, ale zároveň i spát. Není to sice postel s kvalitní matrací, ale v nouzi na přespání je úplně skvělý.
3. Popruhy slouží ke snadné manipulaci nejen pro tvorbu koule, kostky, oválu, ale také k přenášení. Povrchovému materiálu totiž vůbec nevadí sluneční paprsky, tudíž si vak můžeme snadno přenést do oblíbeného a tichého místa v zahradě.
4. Děti si na něm udělají nejen hrací plochu, která je rozhodně nebude studit od podlahy, ale také si ho mohou vytvarovat do lodičky nebo do nějakého tvaru zvířátka.

sedací vak

Údržba vaku

Venkovní materiál je tvořen z omyvatelného nylonového materiálu. Stačí pouze otřít mokrým hadříkem, případně mýdlovou vodou nebo vodou namíchanou s pracím práškem. Žádné chemikálie se nevyplatí na vak používat. Je voděodolný, takže se není třeba obávat, že by nám navlhly kuličky, které jsou uvnitř jako jeho náplň. Zipy jsou kvalitně zpracované, že chrání dokonale samovolné otevření vaku a vysypání polystyrenové náplně. Zkrátka je skvěle stvořený pro naši relaxaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup